طراحي سايت، سئو، طراحي فروشگاه اينترنتي
شركت نوپرداز زمينه طراحي سايت، طراحي اپليكيشن موبايل، طراحي فروشگاه اينترنتي سئو و ديجيتال ماركتينگ فعاليت مي نمايد

خلاصه
آنچه امروز ما به عنوان طراحي سايت مي شناسيم و مشاهده مي كنيم، تاريچه اي بيش از 20 سال داشته و راه زيادي را پيموده تا به نقطه اي كه اكنون در آن قرار داريم رسيده است.

طراحي سايت در اوايل دهه 1990


آنچه امروز ما به عنوان طراحي سايت مي شناسيم و مشاهده مي كنيم، تاريچه اي بيش از 20 سال داشته و راه زيادي را پيموده تا به نقطه اي كه اكنون در آن قرار داريم رسيده است. بدون شك هنوز يك مسير طولاني در عرصه انقلاب طراحي سايت پيش رو داريم، اما اين طراحي از كجا شروع شد.
اولين وب سايت در سال 1991 راه اندازي شد، در آن زمان چيزي به نام سرعت اينترنت وجود نداشت و ارتباطات به صورت Dial-up بود. بيشتر ما با سرعت بسيار كند اين نوع از اينترنت آشنايي داريم و آن را تجربه كرده ايم. به دليل همين سرعت پايين اينترنت عملاً چيزي به نام طراحي وجود نداشت. صفحه ها اغلب پر از متن بودند و بيشتر از لينك ها استفاده مي شد. در تصوير همين مقاله نيز مي توانيد طراحي سايت ياهو را در سال 1995 مشاهده كنيد.
در زمينه سايت اصولاً از Pattern استفاده مي شد. هيچ وبلاگ يا شبكه اجتماعي در آن روز ها وجود نداشت و شما بايد براي ابراز حضور يك صفحه جداگانه مي داشتيد. در آن زمان، استفاده از اينترنت و وب سايت ها تا اين اندازه مرسوم نبود. آن روز ها در صورتي كه كار خاصي بايد انجام مي داديم به اينترنت وصل مي شديم و پس از اتمام كار اتصال خود را به اينترنت قطع مي كرديم.
به مرور با افزايش سرعت اينترنت و رشد تكنولوژي طراحي هاي سايت شكل هاي جديد به خود گرفتند و شاهد به وجود آمدن وبلاگ ها و شبكه هاي اجتماعي شديم. اين روند همچنان ادامه دارد و روز به روز در حال گسترش و تغيير است.

سايت منبع

امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۶:۴۲ ] [ وصالي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 1885
چت باکس
امکانات وب