طراحي سايت، سئو، طراحي فروشگاه اينترنتي
شركت نوپرداز زمينه طراحي سايت، طراحي اپليكيشن موبايل، طراحي فروشگاه اينترنتي سئو و ديجيتال ماركتينگ فعاليت مي نمايد

طراحي وب سايت ورزشي امروزه با توجه به رشد اينترنت ، همانطور كه هر شركت و يا گروه صنعتي به وب سايت نياز دارد ، هر باشگاه و يا مكان ورزشي نيز به يك وب سايت نياز دارد تا امكانات و اخبار خود را به اطلاع علاقمندان برساند. با اين حال وب سايت هاي ورزشي طبقه بندي و انواع گوناگوني دارند كه در ادامه به بررسي آنها خواهيم پرداخت.

طراحي وب سايت ورزشي امروزه با توجه به رشد اينترنت ، همانطور كه هر شركت و يا گروه صنعتي به وب سايت نياز دارد ، هر باشگاه و يا مكان ورزشي نيز به يك وب سايت نياز دارد تا امكانات و اخبار خود را به اطلاع علاقمندان برساند. با اين حال وب سايت هاي ورزشي طبقه بندي و انواع گوناگوني دارند كه در ادامه به بررسي آنها خواهيم پرداخت.

تصاوير بزرگ
بسياري از وب سايت هاي معروف ورزشي داراي تعداد زيادي تصاوير و عكس هستند. بسياري از آنها از يك عكس بزرگ در پس زمينه و يا نقطه خاصي از وب سايت بهره ميبرند. در عين حال تعداد زيادي از تصاوير كوچك خبري نيز معمولا در سايت هاي ورزشي وجود دارند كه معمولا مربوط به بخش اخبار وب سايت هستند و با كليك بر روي آنها به صفحه خبر مورد نظر منتقل ميشويد. اما در كل وب سايت هاي ورزشي عموما از تصاوير بزرگ در بخشي از وب سايت بهره ميبرند. استفاده از اين تصاوير بزرگ و جذاب سهم مهمي در ارتباط بهتر بازديدكننده وب سايت با وب سايت را به عهده دارد.

استفاده از رنگ هاي متنوع و انرژي بخش
به طور مرسوم تيم هاي ورزشي و يا باشگاه ها از رنگ مشخصي براي لباس تيمي خود استفاده ميكنند و به طور طبيعي بهتر از رنگ تيمي به همراه رنگ هاي شاد و هم خانواده در سايت استفاده شود تا حس شادابي و نشاط با بازديدكننده سايت نيز منتقل شود.

بخش اخبار و تازه ها
تمامي وب سايت ها به بخش اخبار نياز دارند و خلاصه يا تيتر اخبار بايد بر روي صفحه اصلي وب سايت هميشه قرار بگيرد. تمامي علاقمندان سايت هاي ورزشي دوست دارند از آخرين اخبار باشگاه و يا اعضا باشگاه مطلع باشند و بخش اخبار ميتواند اين مسئله را به خوبي بر عهده داشته باشد. حتي وجود يك تالار گفتگو هم ميتواند در يك وب سايت ورزشي بسيار مفيد باشد زيرا با استفاده از اين بخش تمامي علاقمندان ميتوانند با يكديگر بحث و گفتگو كنند و مديران سايت نيز ميتوانند با بررسي اين تالار به بسياري از نقاط ضعف و يا قوت خود پي ببرند.

سايت منبع

امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۰:۴۶ ] [ وصالي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 1885
چت باکس
امکانات وب